Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien974
mod_vvisit_counterVakar1195
mod_vvisit_counterŠią savaitę8096
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4811
mod_vvisit_counterViso2157123Kvadrato čempionai – plutiškiečiai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2015-04-13 10:40

IMG 1889Penktadienį Kalvarijos gimnazijos salėje susitiko stipriausios Sūduvos krepšinio kvadrato lygos kvadrato komandos. Dėl trečiosios vietos aikštėje susitiko Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos ir Kalvarijos savivaldybės Nemunaičių komandos. Pergalę 2:0 šventė Nemunaičių moksleiviai, iškovoję SKKL bronzos medalius.

Kova dėl aukso vyko itin įnirtingai, žaidėjų aistrų ir žiūrovų emocijų buvo ne mažiau nei krepšinio varžybose. Dėl SKKL čempionų vardų susigrūmė dvi stipriausios savo zonos komandos - Kazlų Rūdos savivaldybės  Plutiškių gimnazijos ir Kalvarijos gimnazijos jaunieji sportininkai. Žaidėjai kovojo taškas į tašką. Pirmasis kėlinys geriau sekėsi plutiškiečiams, antrąjį stipriau pradėjo susigriebę Kalvarijos atstovai, jau atrodė, kad prisireiks ir trečiojo kėlinio nugalėtojams išaiškinti, tačiau svečiai pasirodė kovingesni ir ištvermingesni, ir nors ir sunkiai, tačiau laimėjo ir antrąjį kėlinį 2:0.

Plutiškių gimnazijos sportininkams atiteko turnyro organizatorių – Labdaros ir paramos fondo "Sūduvos ateitis" nugalėtojų taurė ir aukso medaliai, prizininkai taip pat apdovanoti medaliais.

Šį penktadienį, balandžio 17 dieną,  toje pačioje Kalvarijos gimnazijos salėje vyks krepšinio superfinalas. Pradžia 14.10 val. Kviečiame sirgalius aktyviai palaikyti savo krašto komandas. Po varžybų – SKKL čempionų ir prizininkų apdovanojimai.   

Organizatoriai

Nuotraukose SKKL kvadrato varžybų nugalėtojai ir prizininkai;

IMG 1897"Bronzinė" Nemunaičių komanda

IMG 1905Antrosios vietos laimėtojai - Kalvarijos gimnazijos komanda

IMG 1902SKKL kvadrato čempionai - Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių gimnazijos komandaAtnaujinta Pirmadienis, 2015-04-13 10:50