Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien219
mod_vvisit_counterVakar1690
mod_vvisit_counterŠią savaitę2703
mod_vvisit_counterŠį mėnesį16646
mod_vvisit_counterViso1295725SKKL atidarymo šventė Kalvarijoje PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2015-11-22 18:01

IMG 2218Lapkričio 20 dieną Kalvarijos gimnazijos salėje startavo Sūduvos krepšinio kvadrato lygos Kalvarijos zonos 2015-2016 metų turnyras. Dar prieš atidarymo šventę krepšinio aikštelėje jėgas išbandė Jungėnų ir Santakos vyresniųjų krepšinio komandos. Jėgų ir laiko treniruotėms negailintys Jungėnų krepšininkai negailestingai sutriuškino Santakos komandą rezultatu 83-33.

Atidarymo šventėje tradiciškai komandos įžygiavo lydimos Kalvarijos meno mokyklos orkestro ir šokėjų. Orkestrui vadovauja mokyklos direktorius Juozas Ciprisevičius. Šiemet Kalvarijos zonai atstovaus krepšinio ir kvadrato komandos iš Akmenynų, Aistiškių, Sangrūdos, Jungėnų, Santakos, Nemunaičių, Punsko (Lenkijos Respublika) ir Kalvarijos gimnazijos.

Organizatoriai dėkoja komandų treneriams ir vadovams, negailintiems savo laiko ir patarimų jauniesiems sportininkams: Dainiui Kižiui, Danutei Sendienei, Arūnui Šalčiui, Rimantui Knyzai, Birutei Grigutienei ir Arūnui Bliūdžiui, Mariui Sušinskui, Eligijui Burinskui, Jurgitai Bakšienei.

Taip pat SKKL Kalvarijos zonos koordinatoriui Arūnui Urbonui, Kalvarijos gimnazijos direktorei Dianai Kavaliauskienei ir gimnazijos mokinių tarybai. Ypatinga padėka – Kalvarijos krepšinio klubo ir gimnazijos gimnazistams savanoriams, padedantiems teisėjauti varžybose.

Po atidarymo šventės į aikštelę išbėgo jaunesniųjų grupės Kalvarijos ir Punsko krepšininkai. Čia jėgos buvo apylygės, todėl varžybos buvo labai įtemptos ir tikriausiai tik namų sienos padėjo nugalėti Kalvarijos komandai 59-51.

Organizatoriai

B.Kažemėkaitės nuotraukose: atidarymo ir varžybų akimirkos;IMG 2230

IMG 2227

IMG 2233IMG 2282

Atnaujinta Sekmadienis, 2015-11-22 18:14