Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien1003
mod_vvisit_counterVakar1793
mod_vvisit_counterŠią savaitę5375
mod_vvisit_counterŠį mėnesį20003
mod_vvisit_counterViso2725543Baigėsi jau šeštasis SKKL sezonas PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2016-02-22 16:54

IMG 9666Vasario 19 dieną puikiomis ir lygiavertėmis kovomis baigėsi keletą mėnesių trukusi Sūduvos krepšinio kvadrato lyga. Superfinale susitiko po dvi komandas - Kalvarijos ir Kazlų Rūdos zonos krepšinio ir kvadrato varžybų 1-2 vietų laimėtojas.

Tradiciškai pirmieji į aikštelę išbėgo kvadrato atstovai. Pirmosiose varžybose susitiko Plutiškių gimnazijos ir Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinių mokyklų komandos. Po intensyvios kovos III vieta atiteko Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos jauniesiems kvadrato žaidėjams. Dėl pirmos vietos kovojo Kalvarijos gimnazijos ir Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komandos. Šiemet sėkmė lydėjo Kazlų Rūdos komandą. Jiems atiteko aukso medaliai ir SKKL 2016 metų čempionų taurė.

Krepšinio vyresniųjų grupėje dėl pateisinamų priežasčių neatvykus Kalvarijos sav. Aistiškių komandai, be kovos III vieta ir bronzos medaliai atiteko Plutiškių komandai.

Dėl I vietos ir SKKL krepšinio čempionų taurės susikovė praėjusių metų čempionai - Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ir Kalvarijos gimnazijos krepšininkai. Tiek gražių aistrų, sportinio kovingumo, meistriškumo ir tritaškių lietaus galėtų pavydėti net ir aukščiausios lygos varžybų organizatoriai. Visos varžybos vyko taškas į tašką. Kalvarijiečių dideliam nusivylimui, sėkmė lydėjo K.Griniaus gimnazijos krepšininkus – jie nugalėjo rezultatu 64:61. Jiems atiteko aukso medaliai ir SKKL 2016 metų čempionų taurė.

Jaunesniųjų grupėje dėl trečios vietos tarpusavyje susirungė Sangrūdos ir Kazlų Rūdos gimnazijos komandos. Čia ryškesnis pranašumas visas varžybas buvo sangrūdiečių pusėje. Tai atspindi ir rezultatas 70:30.

Dėl pirmos vietos kovojo Kalvarijos ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijų komandos. Pirmajame kėlinyje varžybos buvo apylygės, tačiau jau nuo antro kėlinio į priekį išsiveržė kalvarijiečiai, vadovaujami trenerio Rimanto Knyzos ir pozicijų neužleido iki varžybų pabaigos, laimėję varžybas rezultatu 74:45.

Apdovanojimų ceremonijos metu kalbėjęs Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius dėkojo fondo direktorei Birutei Kažemėkaitei už labai gerą iniciatyvą ir jau šeštą sezoną vykdomas varžybas. Jauniesiems sportininkams linkėjo sportinės sėkmės. Kartu su fondo direktore medaliais bei nugalėtojų taurėmis apdovanojo SKKL superfinalo nugalėtojus.

Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ inf.

Virginijos Samuolienės nuotr.

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje.

IMG 9679

IMG 9722

IMG 9696