mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterViso822156

Sūduvos krepšinio-kvadrato lygoje varžėsi B pogrupio komandos Spausdinti
Trečiadienis, 2012-02-01 15:07

varzybos 2012-01-28 4

Šeštadienį, sausio 28 d., Kalvarijos gimnazijos sporto salėje įvyko SKKL B pogrupio varžybos. Pirmųjų rungtynių metu susitiko Jungėnų ir Akmenynų krepšinio komandos. Akmenynų komandai šios varžybos nebuvo sėkmingos, todėl varžovai lengvai išplėšė pergalę rezultatu 135 – 9. Pelnyti pirmuosius taškus Akmenynų komandai pavyko tik antrajame kėlinyje, kai Jungėnų komanda savo sąskaitoje turėjo daugiau nei 40 taškų, todėl rungtynių baigtis buvo aiški jau pirmojoje varžybų pusėje. Naudingiausiais Jungėnų komandos žaidėjais tapo ir daugiausiai taškų surinko M. Žemaitis (35 taškai), M. Dudanavičius (26 taškai) bei M. Šnipkus (24 taškai). Akmenynų komandai taškus pelnė G. Ridas (5 taškai), K. Kravčenka (2 taškai) ir L. Trimailovas (2 taškai).

Antrųjų varžybų metu susitiko Kalvarijos ir Nemunaičių krepšinio komandos. Šių rungtynių metu žiūrovai galėjo pamatyti daug įspūdingų Kalvarijos komandos metimų. Nemunaičių komandai šios varžybos nebuvo itin sėkmingos, tačiau tai buvo puiki treniruotė prieš tolesnes rungtynes, juo labiau, kad Nemunaičių komanda, lyginti su praėjusiais metais, atrodo ženkliai patobulėjusi ir sustiprėjusi. Rezultatu 97 – 39, pergalę iškovojo kalvarijiečiai. Daugiausiai taškų Kalvarijos komandai pelnė A. Trečiokas (26 taškai), N. Dunaitis (18 taškų) ir P. Buivys (16 taškų). Varžovų komandoje geriausiais žaidėjais tapo D. Muraška (12 taškų) ir K. Bendaravičius (6 taškai).

Išvakarėse žaidę jaunieji lygos dalyviai – kvadrato varžybų dalyviai, pademonstravo ne mažiau kovingumo ir sportinės aistros nei krepšininkai. Nors Akmenynai lengvai pasidavė Jungėnų komandai 0-2, tačiau antrosios varžybos – tarp Nemunaičių ir Kalvarijos komandų, intrigą išlaikė ligi paskutinio metimo ir pareikalavo papildomo kėlinio, po kurio pergalę išplėšė Kalvarija 2-1.