mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterVakar1617
mod_vvisit_counterŠią savaitę4206
mod_vvisit_counterŠį mėnesį21696
mod_vvisit_counterViso880763

Sangrūdos krepšininkai – SKKL Kalvarijos zonos čempionai! PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2013-04-08 11:21

Krepsinio CempionaiBalandžio 6 dieną Kalvarijos gimnazijoje vykusios SKKL krepšinio finalo varžybos pateikė nemenką staigmeną – visą čempionatą favoritais laikyti Punsko krepšininkai net 20 taškų pralaimėjo Sangrūdos komandai 36:56. Trečiąją vietą laimėjo praėjusių metų Kalvarijos zonos nugalėtoja - Kalvarijos gimnazijos komanda, itin atkakliose varžybose įveikusi Aistiškius, rezultatu 66:52.

Pusfinalyje Punskas įveikė Aistiškus 52:37, O Kalvarijos gimnazija net 20 taškų skirtumu nusileido Sangrūdai - 42:62.

SKKL kvadrato varžybose prizininkų pakyla, palyginti su praėjusiais metais, taip pat pasikeitė. Nugalėtojais tapo Kalvarijos komanda, nepralaimėjusi nė vienų varžybų. Antrąją vietą iškovojo Jungėnai, pralaimėjimą patyrę tik pirmąją vietą užėmusiai komandai, o trečioji atiteko netikėtai šiemet pasitempusiai Nemunaičių komandai. Jie pralaimėjo tik Kalvarijai ir Jungėnams.

Kalvarijos kvadrato komanda

Nuotraukoje - kvadrato čempionai - Kalvarijos komanda.

Apdovanojimo ceremonijoje komandos buvo apdovanotos Kalvarijos savivaldybės mero Valdo Aleknavičiaus įsteigtomis taurėmis, o sportininkai – medaliais.

meras iteikia taure  Sangrūdos komandos kapitonui

SKKL superfinalas šiemet vyks balandžio 13 d. Punsko (Lenkijos Respublika) gimnazijoje, pradžia 11 val. Lietuvos laiku. Krepšinio varžybose dėl pirmosios vietos susitiks Sangrūdos komanda su Kazlų Rūdos zonos Plutiškių vidurinės mokyklos ir Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazijos komandų susitikimo nugalėtoja, o Punsko komanda – dėl trečiosios vietos su šių komandų susitikimo pralaimėtoja.

Kvadrato varžybų superfinale Kalvarijos ir Jungėnų komandos susitiks su Kazlų Rūdos zonos nugalėtojais, kurie paaiškės balandžio 10 d.

Po varžybų vyks nugalėtojų apdovanojimo ceremonija, kurioje bus apdovanotos ne tik komandos prizininkės, bet ir geriausi visų SKKL dalyvavusių komandų žaidėjai, taip pat kiti nominantai. Kviečiame visus, galinčius atvykti, palaikyti savo komandas.