Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien310
mod_vvisit_counterVakar558
mod_vvisit_counterŠią savaitę310
mod_vvisit_counterŠį mėnesį19685
mod_vvisit_counterViso822179



2014 SKKL tvarkaraštis ir varžybų sistema PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Šeštadienis, 2017-02-25 00:00

                                                                                          

A pogrupis   
B pogrupis
Sangrūda  
Liubavas
Punskas    
Jungėnai       
Kalvarija         
Kalvarija/Santaka
Aistiškiai
Juodeliai


Pogrupiai sudaryti atsižvelgiant į 2013 metų rezultatus. Komandos pogrupyje žaidžia rato sistema. A pogrupio 1 – 2 vietas užėmusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o užėmusios 3 – 4 vietas dėl patekimo į pusfinalį žaidžia su B pogrupio 1 – 2 vietą užėmusiomis komandomis (A3 – B2; A4 – B1). Pusfinalyje A1 žaidžia su A4/B1 poros nugalėtoja, A2 – su A3/B2.

2014-02-26 trečiadienis

14.00 Atidarymas

14.30 Kvadratas :   Sangrūda - Punskas

15.00 Punskas – Sangrūda

16.30 Kalvarija – Aistiškiai

2014-02-28 penktadienis

15.00 Kalvarija/Santaka - Juodeliai

16.30 Liubavas - Jungėnai

2014-03-07 penktadienis

15.00 Juodeliai - Liubavas

16.30 Jungėnai – Kalvarija/Santaka

2014-03-14 penktadienis

15.00 Aistiškiai - Sangrūda

16.30 Punskas - Kalvarija

2014-03-21 penktadienis

15.00 Jungėnai - Juodeliai

16.30 Liubavas – Kalvarija/Santaka

2014-03-28 penktadienis

15.00 Sangrūda - Kalvarija

16.30 Aistiškiai - Punskas

2014-04-04 penktadienis

15.00 A3 – B2

16.30 A4 – B1

2014-04-11 penktadienis

15.00 A1 – A4/B1

16.30 A2 – A3/B2

                                                                         2014-04-25 penktadienis

14.00 Rungtynės dėl 3 vietos

15.30 Finalas dėl I vietos

                                                                                 Kvadratas

                                                                     2014-02-26 trečiadienis

14.30 Sangrūda – Punskas

                                                                     2014-02-28 penktadienis

14.00 Nemunaičiai – Kalvarija

                                                            2014 - 03 – 07 penktadienis                                                              

14.00   Punskas – Jungėnai                               

14.30   Nemunaičiai – Punskas                         

                                                                   2014 - 03 - 14 penktadienis                     

14.00 Kalvarija – Sangrūda

14.30   Jungėnai – Nemunaičiai

                                                                 2014 - 03- 21 penktadienis

14.00   Punskas - Kalvarija

14.30   Sangrūda – Jungėnai

                                                                 2014 – 03 - 28 penktadienis

14.00 Nemunaičiai - Sangrūda

14.30 Jungėnai – Kalvarija

Atnaujinta Sekmadienis, 2014-03-09 20:29