Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien270
mod_vvisit_counterVakar811
mod_vvisit_counterŠią savaitę1081
mod_vvisit_counterŠį mėnesį26454
mod_vvisit_counterViso2621419Kalvarijoje jau ketvirtąjį sezoną startavo SKKL PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 2014-03-01 11:19

IMG 3063Vasario 26 dieną Kalvarijos gimnazijos sporto salėje vyko jau ketvirtojo, tradicinio SKKL turnyro atidarymas. Po komandų pristatymo sveikinimo žodžius sportininkams ir jų treneriams tarė bei visiems pergalių ir sveikatos linkėjo Kalvarijos gimnazijos direktorė Dijana Kavaliauskienė, Kalvarijos savivaldybės meras Valdas Aleknavičius ir SKKL iniciatorė bei organizatorė Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis" direktorė Birutė Kažemėkaitė. Lygos dalyviams koncertavo Kalvarijos meno mokyklos pučiamųjų orkestras bei šokėjos.

Po SKKL atidarymo vykusiose kvadrato varžybose susitiko Sangrūdos ir Punsko komandos. Rezulatatu 2:0 laimėjo sangrūdiečiai. Pirmosiose krepšinio varžybose susitiko taip pat Sangrūdos ir Punsko atstovai. Šįkart fortūna buvo palankesnė punskiečiams. Jie rezultatu  57:45 laimėjo varžybas. Aikštelėje labiausiai pasižymėjo ir rezultatyviausiu Punsko komandos žaidėju tapo Martynas Drūtys, pelnęs 21 tašką. Antrosiose rungtynėse susitiko Kalvarijos gimnazijos ir Aistiškių krepšininkai. Pergalę rezultatu 68:61 išplėšė Kalvarijos atstovai.

Žiūrovus pertraukėlių metu linksmino Sangrūdos gimnazijos šokėjos. Kviečiame nesnausti ir kitų komandų palaikymo komandas, kurti šokius ir atvykti palaikyti savo komandų!

Penktadienį vykusiose krepšinio varžybose Juodeliai sutriuškino Santaką 99:34; Liubavas pralaimėjo Jungėnams 63:94.

Kvadrato varžybose Kalvarija nugalėjo Nemunaičių komandą 2:0.

Virginija Samuolienė

Autorės nuotr.: SKKL atidarymo akimirkos;

IMG 3085

IMG 3084

Atnaujinta Šeštadienis, 2014-03-01 12:05